اتمام عملیات تولید کتب آستان مقدس امام علی (ع)
 اتمام عملیات تولید کتب آستان مقدس امام علی (ع)

  عملیات  تولید محصولات فرهنگی آستان مقدس امام علی (ع)توسط موسسه چاپ و انتشارات آستان قدس رضوی طی هفته جاری به پایان رسید

 
در چارچوب سیاست های کلان آستان قدس رضوی مبنی بر افزایش سطح همکاری با سایر اعتاب مقدسه جهان اسلام و در حاشیه بازدید نمایندگان آستان مقدس امام علی (ع) از مرکز بین المللی چاپ  نشر قرآن کریم آستان قدس رضوی عقد قرارداد تولید محصولات فرهنگی این آستان مقدس با موسسه چاپ و انتشارات آستان قدس رضوی صورت پذیرفت.

در این قرارداد تولید 12 عنوان کتاب از جمله 3 نوع قرآن، نهج البلاغه ، مفاتیح الجنان ، ضیاء الصالحین ،صحیفه سجادیه و ... در دستور کار موسسه قرار گرفت که با پایان عملیات تولید پنج عنوان کتب باقی مانده طی هفته جاری،  این قرارداد بصورت کامل اجرا گردید

در چاپ قرآن و کتب دعا ویژه استفاده در حرم مطهر علویه برای اولین بار استفاده از طرح، تذهیب و آرایه های گرافیکی ویژه آن آستان مقدس در این موسسه صورت پذیرفت.

موسسه چاپ و انتشارات آستان قدس رضوی در راستای افزایش تعامل و سطح همکاری با سایر اعتاب مقدسه توانسته تا کنون همکاری های نزدیک و تنگاتنگی در حوزه تولید محصولات فرهنگی و مذهبی برقرار کندکه از جمله آن میتوان به تولید محصولات فرهنگی آستان های مقدسه علویه و حسینیه  اشاره کرد.

این موسسه مرکزی تخصصی ، مجهز و روز آمد می باشد که چاپ و نشر مصحف شریف و باز نشر نفایس قرآنی موجود در گنجینه های آستان قدس رضوی و سایر اعتاب مقدسه جهان اسلام را از اهم وظایف خود می داند.


تاريخ: ۱۳۹۹/۱۲/۲۶
 
نظرات کاربران
نام:
پست الکترونیکی:
نظر شما:
مشهد- بلوار سجاد - ابتدای جانباز جنوبی - صندوق پستی 157/91735
تلفن: 3-37625001-051 سفارشات چاپ افست:37625004-051 سفارشات چاپ صنعتی: 37615525-051
مرکز بین المللی چاپ و نشر قرآن کریم : 32461300-051

info [at] astanprint.com         www.astanprint.com